PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615396}

Bez odwrotu

No Surrender
4,9 805
ocen
4,9 10 1 805
Bez odwrotu
powrót do forum filmu Bez odwrotu

2 sierpień

ocenił(a) film na 5

zapraszam do oglądania wspólnego. TVP 2 20:25

ocenił(a) film na 4
kamil607

Planuję obejrzeć "Bez odwrotu" gdyż przed tygodniem od tej godzinie na TVP 2 transmisję miał inny mało znany i prawdopodobnie niskobudżetowy thriller: "Mordercza sieć". Zgodnie z przypuszczeniami ocenę ogólną na portalu miał marną, ale okazał się zupełnie przyzwoity. Może i teraz będzie podobnie? Przynajmniej chciałbym.

ocenił(a) film na 5
poland7

No ja też miałem w planach ten film tj "Mordercza sieć" jednak zasugerowałem się oceną Filmwebu i odpuściłem sobie. Jak widać wiele filmów jest słabo oceniona, a zasługuje na wyższą ocenę.

ocenił(a) film na 5
kamil607

Film ma mało głosów, więc ocena 4.9 może być myląca. Wystarczy, że jeden nie oglądał, a da 1 i już obniżyć może.

kamil607

Oglądnąłem dzisiaj. Dawno nie widziałem tak kiepskiego filmu. Jedyny plus to że był kręcony całkiem przyzwoitym sprzętem i ktoś tam umiał panować nad światłem. Tempo(i tępo ;p) akcji to pomyłka, rozwlekłe, nieciekawe, przewidywalne. Żałuję zmarnowanego czasu.

kamil607

Właśnie skończyłem oglądać. Obleci. MOżna obejrzeć dla Meny Suvari.

Moderatorrr

A znacie może tytuł piosenki,która leciała podczas sceny miłosnej?

ocenił(a) film na 3
edutilos

też szukam !!!

ocenił(a) film na 5
Moderatorrr

Taki sobie, ujdzie Był nudny momentami i niestety było kilka błędów jak na przykład napastnik w kominiarce na początku filmu to na pewno nie był jej mąż były a tym bardziej kobieta. Więc kto?

kamil607

no właśnie, było ewidentnie widać, że napastnik miał jasne rzęsy...

kamil607

heh reżyser chciał nas zrobić w "balona". taka zmyłka..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones