PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=85}

Kolekcjoner

Kiss the Girls
7,2 51 115
ocen
7,2 10 1 51115
5,6 5
ocen krytyków
Kolekcjoner
powrót do forum filmu Kolekcjoner

Uwaga!!!

ocenił(a) film na 8

Spoiler......................................................................... ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ................................................................................ ....................Sama końcówka mnie troszkę zdenerwowała. Mianowicie, kiedy już było po wszystkim, zamiast wziąć ją za fraki i wyprowadzić z mieszkania, gdzie ulatniał się gaz od dobrych paru chwil, siedzieli przytuleni, jakby nigdy nic....

ocenił(a) film na 7
Corderosa

Mnie też nie podobały się te ostatnie sekundy filmu. Rzewne i tandetne. Ogólnie irytująca postawa Crossa w całym zakończeniu, ukazanie go jako jakiegoś bohatera.

ocenił(a) film na 7
Corderosa

Tak....mnie też się to nie podobało....poza tym przecież ten cały Nick zranił ją w rękę dosyć mocno, więc mogła się wykrwawić. Nie podobało mi się kilka scen w tym filmie np. ta w lesie, albo pod domem Willa, kiedy uciekł i potrącił Crossa.....trochę się tym zawiodłam, ale ogólnie film mi się podobał i daję 7/10:)

Corderosa

Pamiętajmy, że we wszystkich amerykańskich filmach: ulatniający się w domu gaz, ogromna bomba gdzieś podłożona czy palące się w karambolu auta nie grają szczególnie ważnej roli. Przecież tam każdy główny bohater wychodzi bez szwanku ;p

ocenił(a) film na 8
Corderosa

A mi końcówka się właśnie podobała. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że ostatnio w amerykańskich filmach panuje jakaś tendencja (moda? trend?) na uśmiercanie głównych bohaterów na koniec filmu. Co za dużo to nie zdrowo. Wydaje mi się, że końcowa scena tego filmu została dobrze zrealizowana, trzymała w napięciu i chyba śmierć Alexa Crossa byłaby tu przesadą. Oceniam film na 8/10, bardzo dobry thriller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones