James Brolin

Craig Kenneth Bruderlin

6,8
1 896 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby James Brolin
Chris_Collision

Zgadzam się. Ostatnio oglądałam Amytiville Horror i autentycznie przypominał mi Christiana Bale'a. Pomyślałam o tym samym :)

jjj_w

zgadzam się :) W Amitiville był uderzająco podobny do Bale`a, oglądając film kilka razy pomyślałem, że to mógłby być Christian...

Biey

Ja też muszę się dopisać :) W Amitiville był identyczny jak Bale.

Sztwirkowa

W "The Car" wygląda tak samo jak Bale.

quentintarantinofan

Dołączam się do tej opinii. Ostatnio oglądałam "Horror w Amityville" i najpierw pomyślałam, że to Bale, a potem przypomniałam sobie, że to jest przecież film z 1979r, więc to niemożliwe. Specjalnie czekałam do napisów i zdziwiłam się, że to Brolin, bo szczerze mówiąc kojarzę go już jako starszego, siwego pana i nigdy wcześniej nie widziałam jak wyglądał w młodości, a teraz (co oczywiste) bardzo się zmienił. Mówi się, że on i jego syn Josh są jak dwie krople wody, ale moim zdaniem Bale jest do niego dużo bardziej podobny, a o dziwo między Joshem i Christianem nie ma dużego podobieństwa.

Chris_Collision

Właśnie wszedłem na profil tego aktora żeby sprawdzić jak ma na nazwisko, bo oglądając Koziorożec 1 podejrzewałem, że jest z Christianem spokrewniony.

kassar

eee tam dla mnie wyglada jak Josh B. ... :P

benny_blanco

Heh co do tematu : jego obecna żona Barbra Streisand występuje w dosyć ciekawym utworze właśnie Z Christianem Bale :D całkiem niezły power jesli ktos wie o co chodzi - o wybuch gniewu bale'a na oswietleniowca na planie "Terminatora" . Remix zarąbisty - oboje klną ile wlezie :D

Chris_Collision

Też wszedłem tutaj, szukając czy jest jakieś pokrewieństwo między nimi.. duże podobieństwo

Chris_Collision

http://totallylookslike.files.wordpress.com/2009/06/128887843743521756.jpg
Widać, że to dość powszechna opinia. Nic dziwnego, bo niezwykle trafna.
Faktycznie Bale jest bardziej do Jamesa podobny niż Josh :D

Stanley_Hartman

Co więcej James był podobnie ostrzyżony i nosił podobny zarost, do tego co
prezentuje Bale :D

http://12.media.tumblr.com/tumblr_ksd4w4b1F41qzbx12o1_400.jpg

Stanley_Hartman

Kopara mi opadła. Rzeczywiście podobny!

Chris_Collision

Racja. Wczoraj obejrzałem "Amityville horror" i jest niesamowicie podobny do Bale'a. Dużo bardziej Bale do niego podobny niż Josh.

penetrator1981

,,,pewno christo jest nie śIubny:)

użytkownik usunięty
lsd909

Podobieństwo jest ogromne, więc kto wie...

Chris_Collision

Podzielam twój pogląd, w "Świat Dzikiego Zachodu" bardzo przypominał Bale.

Til

Dokładnie - jak bracia conajmniej

Chris_Collision

podobny niesamowicie:) A Bale to jeden z moich ulubionych aktorów:) Jednak patrząc po fotkach, Bale ma szczuplejszą i bardziej pociągłą twarz, Brolin szerszą i "kwadratowszą"

Chris_Collision

kogokolwiek byle nie tego $%@$%@^$#@% Josha Brolina...

Chris_Collision

Nawet są quizy na rozróżnienie tych dwóch panów :)
http://www.rottentomatoes.com/quiz/christian-bale-or-james-brolin/

Bale MUSI być jakimś jego nieślubnym synem :)

Chris_Collision

No wiedziałam, że mi kogoś przypomina.

Chris_Collision

Chiałem założyć ten temat heheh.

Oglądałem Westworld i nie mogłem się odpędzić od tej myśli. Do Josha Brolina też podobny :)

Chris_Collision

https://www.google.pl/search?q=James+Brolin+sean+connery&client=ms-android-samsu ng&source=lnms&prmd=inv&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjk-cG3n9jOAhVBKywKHelxC0IQ_AUIB ygB&biw=360&bih=512#tbm=isch&q=James+Brolin+hotel&imgrc=jj4hyMtSAOllTM%3A

Chris_Collision

Zwłaszcza w "Świecie Dzikiego Zachodu" jest strasznie podobny do Bale'a.

Chris_Collision

W "Świat dzikiego zachodu" mega podobny do Bale!

Chris_Collision

Cieszę się że nie jestem sam w tych spostrzeżeniach - bo myślałem że dostałem obsesji. Wczoraj cofałem ze 20 razy Amityville (rąbanie drew, wesele i po i inne - i nie mogłem uwierzyć)

Chris_Collision

Odnoszę identyczne wrażenie po "Świecie Dzikiego Zachodu". :-D

Chris_Collision

ale jest ojcem Josha Brolina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones