Mena Suvari

Mena Alexandra Suvari

7,5
7 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mena Suvari

Ma wysokie czoło, wyłupiaste oczy, a do tego jest niska jak kurdupel

henrycze

To źle jak dziewczyna jest niska ? Niscy chłopacy też muszą mieć możliwość związania się w pary, przecież nie wezmą sobie kogoś wyższego ;P Niby to co piszesz prawda, a dla mnie ona jest śliczna

Vanillia

Oczywiście, kto co lubi. Ale musisz przyznać, że wysokie kobiety mają w sobie pewien "magnetyzm". Choćby nie wiem jak ładna i powabna była jakaś kobieta, to pożądanie wzrasta wraz z jej wzrostem :)

henrycze

Nie wiem, jestem kobietą więc ciężko mi to stwierdzić. :P Być może wielu facetów rzeczywiście przyciągają wysokie kobiety, ale z doświadczenia wiem, że nie mają powodzenia. Moja kuzynka ma trochę ponad 180 (więc jest raczej bardzo wysoka), szczuplutka..... przy czym jest naprawdę bardzo ładna i jednak jej wzrost odstrasza facetów. Do tego połowa jest na straconej pozycji - bo jest niższa. Większość ikon seksu, pożądanych aktorek jest w przedziale 160-170, więc raczej średniego i średniego-niższego. Fakt, że poniżej 160 to już lekkie przegięcie i tylko dla koneserów i fetyszystów :P Tak samo jak z budową ciała :)

Vanillia

Zgadzam się, że poniżej 160cm to już, że tak powiem mało korzystny wzrost dla kobiety. Jak napisałaś 160-170 cm u kobiety to najbardziej pożądany wzrost u kobiet, przynajmniej ja tak uważam... ale jak to mówią punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;)heh

Vanillia

Mi tam wzrost specjalnie nie robi różnicy.

henrycze

Nie podzielam Twojego zdania co do wysokich kobiet... Ja jestem stosunkowo wysoki, a bardziej pociągają mnie kobiety poniżej 170 cm powiedzmy.... nie lubię wysokich...

henrycze

Na filmwebie ma napisane, że ma 163. Przeciętny wzrost kobiety to 164... byłaby kurduplem gdyby miała 157.
no ale widzę, że jesteś jakimś idiotą. "Choćby nie wiem jak ładna i powabna była jakaś kobieta, to pożądanie wzrasta wraz z jej wzrostem :)" czyli najlepsze te koło 190 przewyższające większość mężczyzn? boże, co za czub.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
henrycze

masz racje Henrycze ona jest brzydka!!!śmiać mi się chciało jak w ''American Beauty'' Speacy mówił ,że jest najpiękniejszą istotą na świecie:) (wiem,wiem to tylko film) ,ale ona jest naprawdę odpychająca.Pozdrawiam

chinski_ryz

Czyli jak mam 158 to powinnam czuć się gorzej? Wzrost raczej nie zależy od nas samych.

użytkownik usunięty
henrycze

Ale w "American Beauty" ładnie wyglądała, trzeba przyznać.

no wlasnie, w american beauty mi sie bardzo podobala. Moze z powodu jej roli a moze dlatego ze ogladalem ten film wiele lat temu i mialem inny gust.. W kazdym badz razie wlasnie ogladam prawo brooklynu i az sie oderwalem od projekcji aby tu wejsc i napisac ze jednak jej czolo mnie przerasta :) buzia fajna ale to czoło... czoło.....CZOŁO...

Grisza30

chyba to CZOŁO ci się troszkę przegrzało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones