Mena Suvari

Mena Alexandra Suvari

7,5
7 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Mena Suvari

Ogromnie rozbudowany ma płat czołowy. Podobna jest trochę do Czesia, hehe :)

Cpt_Spaulding

prostak z ciebie...
szkoda komentarza...wiec powiem krotko nietypowa uroda i wielki talent...

Cpt_Spaulding

koniecznie sie zgadzam:D Moze na tym załączonym zdjeciu nie widac, ale na prawde ma bardzo duze czoło xD jak UFO-ludek:D W filmie american pie z kolegą sie z niej śmialismy . pozdrawiam :]

Cpt_Spaulding

prawie spadłam z krzesła, nieźle się uśmiałam:-PPPPPPP

Cpt_Spaulding

Mena Suvari jest piękną Kobietą, nic dodać...:]

tenszin

muhahaha. Jest pasztetem xd Zobacz na jej czoło w "american pie" ;d

astok0

popatrz na swoje panie dupnie idealny!

__Madzia__

A kto Ty jesteś?? - jej adwokat?? :) Wiekszosc osob przyzna ze ma duze czoło.

astok0

....a pozostali przyznają, że to jest Czesiu. Dzień dobry!

Cpt_Spaulding

Tak.. haha :D Całkowicie sie z Tobą zgadza:P Zdjęcie ktore jst dodane tutaj jest pomniejszone specjalnie aby nie było widac zniekształconego czoła:p Ale w filmach idzie sie naśmiać nieźle :D .. hehe Czesiu:P

astok0

jaka większość?? Ty i jeszcze jeden koleś, no i kogoś tam szumnie to śmieszy, też mi większość, co to w ogole za poryty temat, mamy tu pisac o wyglądzie aktorki? daj swoje zdjęcie to podyskutujemy... o czołach O_o

__Madzia__

ta większość co dowidzi . Ma wielkie czoło to fakt ! A mi się i tak w sumie podoba. I teraz KTO ma większe czoło Ricci czy suvari ?

Cpt_Spaulding

jak dla mnie ta kobieta jest prześliczna...ty zapewne masz wąskie czoło-oznakę zacofania ewolucyjnego...

bilad

Anusiak? ................................................................................ ........................

Cpt_Spaulding

widzę, że swoją wiedzę opierasz tylko i wyłącznie na najbardziej zacofanej polskiej bajce...mi się podoba i tyle...

bilad

tak?? :d a ile masz lat ?;p hmm I powiedz jeszcze co Ci sie w niej podoba :)

bilad

tak?? :d a ile masz lat ?;p hmm I powiedz jeszcze co Ci sie w niej podoba :)

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Fajna dziewczyna , świetne role w American Beauty(bez cenzury), ^ stóp pod ziemią i American Pie . Nietypowa uroda . Nie robi z siebie supergwiazdy . 1 liga .

zgadzam się i osobiście uważam, że jest zachwycająca!!.

tenszin

Hej no w sumie Bartek - założyciel tematu ma trochę racji . Ale wg mnie i tak jest bardzo piękna - wczoraj obejrzałem "American Beauty" - no normalnie laska z niej tam była że aż z krzesła spadłem !. A w "American Pie" grała taką cnotę - niewydymkę że aż mi się niedobrze robiło na jej widok . Ona udowodniła mi , jak aktor potrafi świetnie image do każdej roli zmieniać ... Świetna dziewczyna i bardzo skromna . mało jest teraz takich mlodych , rozsądnych aktorek w Holiłudzie . I za to ja lubię i szanuję .

MilesQuaritch

taaa nie widziałeś chyba dużego czoła nigdy...

Cpt_Spaulding

Mnie wkurzało to, że w American B. wykreowali ją tak, jakby to była jakaś bogini a ona faktycznie trzyma poziom Czesia... ;/

Awgwa

Faktycznie w AB jest ideałem... a kiedy ona się kompie w tych płatkach róż w wannie to sama mam ochotę pokąpać się razem z nią, mimo tego, że jestem dziewczyną i uważam siebie za 99% hetero ;)
Tak na codzień, faktycznie ma duże czoło, ale jak ma grzywkę to jest cąłkiem niezła.

Edyta15

Całkiem niezła? :)
Dla mnie ona jest zjawiskowa (też jestem kobietą). Nie rozumiem tego że aż tylu ludzi pisze że jest brzydka? Gdzie brzydka? W którym miejscu?
Piękna dziewczyna, bez dwóch zdań.

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

faktycznie, zbyt urodziwa to ona nie jest.. moze powinna grywac wylacznie naukowcow bo w takiej duzej czaszce to moze ma tez i duzy mozg,
albo... ufoludków :] wystarczyłoby ją tylko przemalować na zielono :]

Ona nie ma wysokiego czoła, tylko potwornie niską resztę twarzy ;)
Gra nieźle, wygląda przeciętnie z aspiracjami na słabo...

Cpt_Spaulding

faktycznie ale w Caffeine wyglądała ślicznie bo miała grzywke

Cpt_Spaulding

hmmm takie ufoludki moglyby mnie porwac i gwalcic bez opamietania lol w filmie stuck mena wygladala bajecznie

Cpt_Spaulding

Moze i ufoludek ale fajny:D,jak dla mnie mogłyby mnie takie porwać:P.

goldi007

a tak w ogóle co jest brzydkiego w tym ,że ktoś ma wysokie czoło ?
Świadczy jedynie o tym ,że jest dość mądra hehe :)

A tobie mam rozumiec podobają się takie co im kończy sie czoło na wysokości brwi ?

Ja nie widzę nic brzydkiego w posiadaniu wysokiego czoła... rozumiem, krzywe zęby, krzywy nos, odstające uszy to coś jest nie teges ale miec do kogos pretensje o to ,że ma wysokie czoło i uważać go z tego względu za brzydactwo to przesada...

tou

Moim zdaniem jest prześliczna, ma piękne duże oczy. Jej twarz jest charakterystyczna, a to zaleta.

WrongGirl

Ma taką trochę elfią urodę. Według mnie to zaleta;)

Kass96

ja powiem tak, niektorzy z was sie z niej podsmiewują, z jednego czy dwóch defektów, tak jakby gdzies w swiecie był ideał, (strach pomyslec jak pewnie sracie ze smiechu na widok mniej urodziwej dziewczyny) ale gdyby obok was własnie taka koło dupy sie zakreciła dostalibyscie slinotoku jak nic, zaprzeczając temu tylko sie osmieszycie

Suka_o_zlotym_sercu

nie mów za wszystkich. Ja osobiście miałbym na nią ochotę tylko z tego powodu, że jest aktorką, a gdyby koło mnie przechodziła jako nieznana osoba, nie widzialbym jej wczesniej w filmach to pewnie zwróciłbym na nią uwagę, ale nie chciałbym nic od niej:).
pozdrawiam
astok0

astok0

Spokojnie, nie bądź taki chojrak! Ona z pewnością tym bardziej nic by od ciebie nie chciała

użytkownik usunięty
Suka_o_zlotym_sercu

No wlasnie nie pisz za wszystkich, ja nie dostaje slinotoku na kazda przecietną babę jaka kolo dupy mi sie zakręca, niestety przeciętnośc mnie nie rusza ;/

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Uwielbiam niedowartosciowane dziewczyny wchodzace na strony internetowe, ktore lecza swoje kompleksy srajac na klawiature . Jasne dziewczyna moze sie komus nie podobac, ale obrazac w ten sposob, i nie wazne czy ona to kiedykolwiek przeczyta i czy ja to obchodzi, jest zalosne. Wiele kobiet ma odstajace uszy, kilka kilogramow za duzo, dlugi nos czy wysokie czolo, ale dzieki temu bywaja czesto wlasnie fascynujace i piekne.

Dokładnie, albo buraków, którzy przed kompem udają nie wiadomo kogo, mądrzą się, przypinają, a w rzeczywistości mają niską samoocenę albo są nie lubiani przez otoczenie.

Baby_Black27

Przepraszam bardzo, ja akurat mam wyższą samoocenę. Uważam się za przystojnego faceta oraz większość kobiet tak również twierdzi ;-)

użytkownik usunięty
Cpt_Spaulding

Ale macie kówa małpie problemy...
Żałosne i smutne jest, jak widzę że w topicu o talencie aktorki/aktora (bądź jego braku) jest na ogół zero odpowiedzi, agdy jakiś ćwierć-mózg zarzuci topa z "dużym czołem", tudzież innym part'em ludzkiego ciała, to zaraz zaczyna się dyskusja na 40 postów.
To że dziewczyny/kobiety na filmweb'ie lubią rajcować się urodą panny X, o tyle Ty astok0, swoimi "sw33taśnymi" emotami i kompleksami obrażasz mnie i każdego faceta, który mimo wszystko stara się tu trzymać poziom.

Jak niewolnicy ulegacie presji massmediów, które Wam wmówiły, że wygląd to chyba k***a najważniejszy atrybut człowieka. Tymczasem jesteśmy na FILMwebie i ch*%$ kładę na Wasze beznadziejne komentarze dotyczące uroku osób, które zarabiają własną grą i czasami (niestety rzadko) wrodzonym talentem, a nie #*%%# wyglądem. Wybaczcie, ale o tej porze bywam wylewny ;)
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones