filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2003
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Assisted Living
(2003)
Elliot Greenebaum
Udział w konkursie głównym
nominacje
2 Birds with 1 Stallone
(2002)
Bret Carr
All Night Bodega
(2002)
Felix Olivier
Briar Patch
(2003)
Zev Braun
Die Kurve
(2003)
Felix Fuchssteiner
Go Wherever You Wanna Go
(2002)
Wu Nan
Melvin Goes to Dinner
(2003)
Bob Odenkirk
Robot Stories
(2003)
Greg Pak
The Real Old Testament
(2003)
Paul Hannum
,
Curtis Hannum
Various Positions
(2002)
Ori Kowarsky
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Long Gone
(2003)
Jack Cahill
,
David Eberhardt
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
In Smog and Thunder
(2003)
Sean Meredith
Koniec wieku: Historia The Ramones
(2003)
Michael Gramaglia
,
Jim Fields
Missing Peace
(2003)
Karin Hayes
,
Victoria Bruce
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
The Snell Show
(2003)
Andrew Black
Udział w konkursie na najlepszy dramat krótkometrażowy
nominacje
Clyde
(2001)
Måns Månsson
Wyróżnienie Specjalne
Najlepszy film fabularny
wygrane
Die Kurve
(2003)
Felix Fuchssteiner
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
Shadow Man
(2002)
Amanda Rudman
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
Missing Peace
(2003)
Karin Hayes
,
Victoria Bruce
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
Tom uderza się w głowę
(2003)
Tom Putnam
Nagroda Vision za zdjęcia
wygrane
Long Gone
(2003)
Greg Yolen
Wyróżnieni w roku 2003
Long Gone
(
2/2
)
Die Kurve
(
1/2
)
Missing Peace
(
1/2
)
Tom uderza się w głowę
(
1/1
)
Shadow Man
(
1/1
)
Assisted Living
(
1/1
)
The Snell Show
(
1/1
)
Various Positions
(
0/1
)
Briar Patch
(
0/1
)
Melvin Goes to Dinner
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.